Informácie pre Vás

Novinky k FlipViewer Xpress, trendy v Digital Publishing alebo zákaznícke projekty. V našom blogu by sme Vás radi priebežne informovali.

Skúste zadarmo

E-Book Systems News Blog

20
apr 13

FlipViewer Xpress 3.5

Kategória: E-Book Systems

FVXC 3.5E-Book Systems predstavuje novú vylepšenú verziu aplikácie FlipViewer Xpress Creator.

Medzi mnohými vylepšeniami funkcií vo verzii 3.5 stojí za zmienku hlavne úplne nový multimediálny editor. Editor sa otvorí v ​​samostatnom okne, čo uľahčuje pridávanie ďalších multimediálnych a interaktívnych prvkov na jednom mieste. Multimediálný editor nahrádza Video-Tool a podstatne rozširuje jeho funkcie.

Nový editor ponúka jednoduchý prístup ku všetkým stránkam v publikácii pomocou náhľadov všetkých stránok pre jednoduchý výber k editácii. Táto nová forma navigácie uľahčuje integráciu multimediálnych súborov cez WYSIWYG užívateľské rozhranie. Stačí len jednoducho pridávať interné a externé odkazy, interaktívne tlačidlá, video a audio súbory kdekoľvek na požadovanú stránku.

Multimediálný editor

Bola optimalizovaná podpora ďalších typov video súborov. Vo verzii 3.5 môžete teraz vkladať súbory MP4 a tým poskytuje kompatibilitu pre prehliadanie na mobilných zariadeniach. Teraz možno ľahko tiež pridávať YouTube videá.

Prehrávanie zvuku bol prepracované a prispôsobené vašim potrebám. Audio prvky už nemusí byť počuť nepretržite po otvorení stránky, ale môžu byť riadené ovládacími prvkami pre prehrávanie. Môžete ďalej prispôsobiť ovládacie prvky audio prehrávača vašimi vlastnými grafikami a umiestniť ho kamkoľvek v rámci FlipBooku. Nový audio prehrávač bol prepracovaný pre vynikajúcu kvalitu prehrávania a ovládania.

Toto sú ďalšie dôležité vlastnosti, s ktorými sa v tejto novej verzii môžete stretnúť:

  • Medzi hlavné novinky patrí aj nová funkcia voľné kresby v rámci FlipBooku, ktorá umožňuje ľahko označiť dôležité poznámky na stránke podobne ako perom.
  • Ihneď po otvorení FlipBooku môže byť zobrazený expandovaný "Obsah" so všetkými podpoložkami
  • Boli pridané dva nové jazyky pre užívateľské rozhranie - slovenský a vietnamčina.
  • Podporované je teraz tiež zobrazenie obálky vo forme dvojstránky. Program rozpoznáva formátovanie a automaticky nastavuje správne definovanej predné a zadné strany dokumentu. To je veľmi užitočné napríklad v dokumentoch vo formáte na šírku, napríklad v PowerPoint prezentáciách.
  • Štrukturálne zmeny vo výstupnom adresári pre zjednodušenie budúcich adaptácií flashových funkcií pre HTML5 prehliadač.

Kategórie

Aktuálne novinky

E-Book Systems