Informácie pre Vás

Novinky k FlipViewer Xpress, trendy v Digital Publishing alebo zákaznícke projekty. V našom blogu by sme Vás radi priebežne informovali.

Skúste zadarmo

E-Book Systems News Blog

30
mj 13

FlipViewer Xpress Mac 1.5

Kategória: E-Book Systems
MFVXC 1.5

Táto aktualizácia dopĺňa chýbajúce funkcie z PC verzie v marci predstavenej verzie 1.0 pre Mac.

Nová verzia novo generuje dáta pre fulltextové vyhľadávanie v rámci aplikácie FlipBook a vytvára zo záložiek v PDF dokumentoch menu "Obsah".

20
apr 13

FlipViewer Xpress 3.5

Kategória: E-Book Systems

FVXC 3.5E-Book Systems predstavuje novú vylepšenú verziu aplikácie FlipViewer Xpress Creator.

Medzi mnohými vylepšeniami funkcií vo verzii 3.5 stojí za zmienku hlavne úplne nový multimediálny editor. Editor sa otvorí v ​​samostatnom okne, čo uľahčuje pridávanie ďalších multimediálnych a interaktívnych prvkov na jednom mieste. Multimediálný editor nahrádza Video-Tool a podstatne rozširuje jeho funkcie.

Nový editor ponúka jednoduchý prístup ku všetkým stránkam v publikácii pomocou náhľadov všetkých stránok pre jednoduchý výber k editácii. Táto nová forma navigácie uľahčuje integráciu multimediálnych súborov cez WYSIWYG užívateľské rozhranie. Stačí len jednoducho pridávať interné a externé odkazy, interaktívne tlačidlá, video a audio súbory kdekoľvek na požadovanú stránku.

28
jn 12

Nový web

Kategória: E-Book Systems

V prvej dekáde mesiaca január 2013 boli spustené nové stránky na doméne www.flipviewer.com/sk. Tomuto počinu predchádzalo samozrejme spustenie „materských stránok“ – teda najprv anglickej, nemeckej a českej verzie nových webových stránok. Ospravedlňujeme sa za prípadné nedostatky, pretože stále ešte prebieha záverečné ladenie CMS. Zároveň so spustením stránok by sme vám chceli oficiálne predstaviť nový firemný dizajn.

Kategórie

Aktuálne novinky

E-Book Systems