Informace pro Vás

Novinky o FlipVieweru Xpress, trendy v digitálním publikování nebo zákaznické projekty. S naším blogem bychom Vás rádi průběžně informovali.

Zkuste zdarma

E-Book Systems News Blog

30
pro 14

Novoroční sleva 20%

Kategorie: E-Book Systems
Začátek nového roku bývá obvykle plný předsevzetí a slev. Také my jsme si jedno předsevzetí dali – zpřístupnit svět digitálního publikování co největšímu počtu zájemců. A s tím souvisí i druhá věc, ato slevy.
18
be 14

FlipViewer Creator 3.7 a Mac FlipViewer Creator 2.0 přináší podporu pro FlipViewer Mobile

Kategorie: E-Book Systems
Nedávno uvedené nové verze FlipViewer Creatoru ro Windows i Mac jako hlavní novinku přináší možnost ukládání HTML5 publikací pro offline prohlížení v aplikaci FlipViewer Mobile.
23
z 13

FlipViewer Creator nyní ve verzi 3.6

Kategorie: E-Book Systems

Nový FlipViewer verze 3.6 k dispozici ke stažení. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci měli s FlipViewerem co nejlepší uživatelský zážitek. Proto jsme ve verzi 3.6 vyvinuli další funkce, které vám nabídnou mnoho dalších výhod. Nově přidané automatické aktualizace vás budou o nynějška také informovat o nových verzích FlipVieweru.

30
kv 13

FlipViewer Xpress Mac 1.5

Kategorie: E-Book Systems
MFVXC 1.5

Tato aktualizace doplňuje chybějící funkce z PC verze v březnu představené verze 1.0 pro Mac.

Nová verze nově generuje data pro fulltextové vyhledávání v rámci aplikace FlipBook a vytváří ze záložek v PDF dokumentech menu "Obsah".

20
dub 13

FlipViewer Xpress 3.5

Kategorie: E-Book Systems

FVXC 3.5E-Book Systems představuje novou vylepšenou verzi aplikace FlipViewer Xpress Creator

Mezi mnoha vylepšeními funkcí ve verzi 3.5 stojí za zmínku zvláště zcela nový multimediální editor. Editor se otevře v samostatném okně, což usnadňuje přidávání dalších multimediálních a interaktivních prvků na jednom místě. Multimediální editor nahrazuje dřívější Video-Tool a podstatně rozšiřuje jeho funkce.

Nový editor nabízí snadný přístup ke všem stránkám v publikaci pomocí náhledů všech stránek pro snadný výběr k editaci. Tato nová forma navigace usnadňuje integraci multimediálních souborů přes WYSIWYG uživatelské rozhraní. Stačí jen jednoduše přidávat interní a externí odkazy, interaktivní tlačítka, video a audio soubory kdekoli na požadovanou stránku.

28
en 12

Nový web

Kategorie: E-Book Systems

V první dekádě měsíce ledna 2013 byly spuštěny nové stránky na doméně www.flipviewer.com/cz. Tomuto počinu předcházelo samozřejmě spuštění "mateřských stránek" – tedy nejprve anglické a německé verze nových webových stránek. Omlouváme se za případné nedostatky, protože stále ještě probíhá závěrečné ladění CMS. Zároveň se spuštěním stránek bychom vám chtěli oficiálně představit nový firemní design.

Kategorie

Aktuální novinky

E-Book Systems