Informace pro Vás

Novinky o FlipVieweru Xpress, trendy v digitálním publikování nebo zákaznické projekty. S naším blogem bychom Vás rádi průběžně informovali.

Zkuste zdarma

E-Book Systems News Blog

04
en 14

Tipy a triky pro vaše FlipBooky

Kategorie: Tipy a triky

Zajímá vás jak ještě více využít možnosti digitálního publikování, ktré vám nabízí FlipViewer Xpress? Potom sledujte články na blogu Boček Media, českého zastoupení společnosti E-Book Systems.

Dozvíte se mnoho zajímavých informací a naučíte se dostat ze svých FlipBooků opravdu maximum.

03
no 13

Rozšíření sekce "Podpora"

Kategorie: Tipy a triky

Česká podpora se dnešního dne rozrostla o čtyři česky psané příručky, které stručně vysvětlují základy práce s FlipViewer Xpress Creatorem. K dispozici jsou následující příručky:

  • Rychlý průvodce
  • Archiv
  • Funkce Colorbox
  • Šablony

Zároveň sekce obsahuje odpovědi na nejdůležitější otázky a vysvětluje nejčastější problémy, sewkterými se uživatelé mohou při práci s FlipViewer Xpress Creatorem setkat.

26
en 12

Výukové materiály

Kategorie: Tipy a triky

Od dnešního dne můžete najít v naší sekci podpory některé instrukce s tipy a triky na užitečné, ale často nevyužité funkce Creatoru. Na rozdíl od běžné dokumentace Creatoru jsou tyto materiály v dvojjazyčné verzi, takže si můžete vybrat prozatím mezi němčinou a angličtinou. Nové výukové materiály budeme prezentovat pravidelně. Pokud vám něco není jasné, máte návrhy či další dotazy, jsme samozřejmě stále k dispozici na e-mailu info@bocekmedia.net.

Kategorie

Aktuální novinky

E-Book Systems